Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Oppa Russian Style

Gangnam Style zawitał do rosji. Tańcz do największego hitu w historii internetu przebrany w tradycyjny rosyjski strój. Sterowanie strzałki + w,Q

Uderz trol - Dodatkowe plansze

Gra z memami w roli głównej! Wybierz jedną z dostępnych piłeczek, ustaw ją w odpoweidnim miejscu, określ siłę strzałui i zrób wszystko, by zrzucić trole w otchłań internetu.

Home Sheep Home 2 - Owce w Londynie

Pamiętacie 3 sympatyczne owce, którym na każdym korku trzeba pomagać w przejściu przez planszę? Tym razem nasze bohaterki wybrały się na wycieczkę do wspaniałego Londynu. Pomóż im odnaleźć się w tym wielkim mieście.

2012 BunnyLimpics Volleyball

Postaraj się wygrać turniej siatkarski. Nasi siatkarze nie poradzili sobie na tegorocznej Olimpiadzie. Jeśli lubisz siatkówkę sprawdź tą sympatyczną grę sportową, w której wcielisz się w przedstawiciela drużyny królików. Sterowanie za pomocą strzałek.

Strzały na bramkę

Przed Tobą 24 poziomy, w których musisz trafić piłką do bramki. Każdy kolejny będzie coraz trudniejszy, ponieważ na Twojej drodze będą znajdowały się przeszkody. Być może po drodze uda Ci się odblokować całkiem nowy strój dla Twojego bohatera?

ClickPLAY Quickfire 2

Tak jak w poprzednich częściach zadanie jest bardzo proste - trzeba odnaleźć przycisk play.

Uderzenie młotkiem

Pewien czarodziej zrobił na złość leniwemu wikingowi i ukradł klucz od jego skarbca. Umieścił go bardzo wysoko na półce, do której nie można się dostać. Jedynym sposobem jest uderzenie młotkiem i podbicie kamienia, który zrzuci klucz. Pamiętaj o ulepszeniach!

Najtrudniejsza gra na świecie

Jesteś czerwonym kwadratem. Unikaj niebieskich kółek i zbieraj żółte. Kiedy zbierzesz wszystkie, na zielonym polu możesz skończyć dany poziom.
Sterowanie za pomocą strzałek na klawiaturze.

Good Old Snazzy Tennis

Ciekawy i zarazem dość trudny tenis. Bądź jak Andre Agassi i wygraj turniej.

Pomarańczowa rosyjska ruletka

Rosyjska ruletka to ekstremalnie niebezpieczna gra z użyciem broni palnej. Na szczęście zamiast ludzi, w tej grze przeciwnikami są pomarańcza. Wybierz sam, czy pociągniesz spust celując w swoją główę, czy może spróbuejsz zastrzelić przeciwnika.