Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Reklama

Turbo Golf

Weź udział w turnieju golfa z największymi gwiazdami. Będziesz walczyć z mocnymi przeciwnikami. Najpierw jednak możesz sprawdzić się i poćwiczyć uderzenia na treningowym polu golfowym.

Donkey Sean

Przeprowadź zwierzątka na drugą stronę planszy. Oczywiście nie obejdzie się bez kombinowania.

Greens Survive

W twardym świecie żyją 'zieleni' i 'czerwoni'. Zieleni są zamknięci i tylko kiedy uda im się pokonać czerwonych wyjdą na wolność. Pomóż zielonym, którzy chodzą po dolnej platformie w dojściu do drzwi. Aby tego dokonać muszą polec czerwoni, którzy chodzą po górnej platformie. Czerwoni nie mogą dotknąć zielonych!

Megadrill

Pomóż kolesiowi wwiercić się jak najgłębiej, zarób kasę i spełnij jego marzenia...

Rakieta kosmiczna

Pokieruj rakietą tak, by bezpiecznie wylądowała na lądowisku. Przy okazji postaraj się zebrać wszystkie gwiazdki. Są ulepszenia!

Zombie na polu walki

Świetna gra w której bronimy się przed atakami nieumarłych. Za zarobione pieniądze możemy kupić lepszą broń, zrekrutować nowe oddziały, lub ulepszyć wsparcie ogniowe.

Mouse Maniac

Przed Tobą seria minigier, które musisz przejść w jak najkrótszym czasie. Każda z nich będzie trudniejsza od poprzedniej, by na końcu osiągnąć apogeum trudności

Riff Master

Pograj sobie na gitarce, poczuj się jak gwiazda estrady! Tylko uważaj, by cię nie wygwizdano!

American Truck Ice Age

Dojedź na wyznaczone miejsce parkingowe, mieszcząc się w określonym czasie i nie ześlizgując się z drogi. Sterowanie: strzałki, spacja

Return Man 2

Futbol Amerykański, czyli piłka w ręce i biegniesz do pola punktowego przeciwnika. Całkiem fajna gra!