Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Zrób drinka

Wciel się w rolę barmana. Przygotuj najlepszego drinka! W komentarzach podawajcie swoje najlepsze przepisy.

Gra bez końca

Gra będąca nie lada wyzwaniem, wybierz jedną z czterech dostępnych postaci i przemierzaj nią niekończące sie poziomy wieży. Ulepszaj swoją postać i postaraj sie dotrzeć na sam szczyt. Do którego poziomu udało Ci się dojść?

Życie cwaniaczka

Masz dość bycia niewidzialnym dla otoczenia? Czas zmienić swoje życie. Idź na siłownie, odpicuj swoją brykę, kup nowe ciuchy, zadbaj o swoją pozycję. Na wykonanie zadania masz tylko 14 dni.
Klikni tutaj, aby zagrać w tę grę z dziewczyną w roli głównej.

Evolvo

Rodzisz się jako mało robak, mieszkający w samym środku oceanu. Zjadaj mniejszych od siebie, uważaj na większych, ewoluuj, stań się grubą rybą!

Stix Street Basketball

Zagraj w koszykówkę z patyczakami. Wybierz jeden z pięciu trybów gry i postaraj się uzyskać jak największą liczbę punktów.

Crazy Nut

Skacz jak najwyżej, sterowane strzałki + spacja.

Terrorysta Krwawa apokalipsa

Ponownie wcielasz się w rolę terrorysty. Tym razem czeka Cię krwawa apokalipsa zombie. Nie możesz dopuścić do tego, aby umarlaki zaatakowały miasto. Niszcz zombiaki i udoskonalaj swoją broń. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie się Spacja - Atak X - Interakcja

Xiao Xiao 1

Świetna strzelanka, sterowanie myszka + spacja.

Mózgodzilla

Steruj ogromnym niszczycielskim mózgiem i terroryzuj miasto. Swoją moc zwiększysz zabijając wszystko co jest dokładnie pod Tobą. Poruszaj się za pomocą strzałek, a strzelaj myszką. Są ulepszenia takie jak bomby itd..

Sięgnąć nieba

Wciel się w rolę chłopca który za wszelką cenę pragnie spełnić swoje marzenie o lataniu. Lataj coraz dalej i wyżej, zarabiaj i ulepszaj swój sprzęt. Sterowanie: Strzałki - Kontrola w locie Spacja - Dopalacz