Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Dom kurczaków

W tej grze Twoim zadaniem będzie zlikwidowanie wszystkich kurczaków i ich jajek znajdujących się na planszy. Wszystko to robisz za pomocą usuwania specjalnych elementów. Im mniej ruchów użyjesz tym oczywiście lepiej.

Mouse Quest

Dużo różnych zadań do wykonania o coraz większym poziomie trudności. Innymi słowy pakiet małych questów zręcznościowych.

Rekin ze Średniowiecza

Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu. Wcielasz się w groźnego rekina, który niszczy wszystko co napotka na swojej drodze. Zabijaj przerażonych ludzi na statkach oraz morskie węże.

W krzywym zwierciadle

Zgnieć, ciągnij i rozciągaj twarz przystojnego aktora, Orlanda Blooma. Możesz również wgrać swoje zdjęcie lub kogoś komu chcesz zrobić psikusa. Zabaw się w krzywe zwierciadło.

Drag Racer 3

Weź udział w wyścigach na 400m. Kup samochód, ulepsz go, a następnie weź udział w rywalizacji. Twoim celem jest osiągnięcie mistrzostwa w najwyższej klasie rozgrywek. Sterowanie: Spacja - Gaz Strzałka w górę - wyższy bieg N - nitro

Przygody w Fabryce

Pomóż figurce przemierzyć zapomniane pomieszczenia tej dziwnej fabryki. Twoim zadaniem jest umożliwienie jej przejścia, jak to zrobić? Pomogą Ci w tym stare urządzaniea pozostawione w tym dziwnym miejscu.

Połączenie elektryczne

Połącz plusy i minusy wiązką elektryczną, pamiętaj, że nie może ona w żadnym miejscu się krzyżować.

Intryga w żeńskiej szkole

Jako chłopak zatrudniony w szkole jako konserwator postanawiasz zrobić dziewczynom różne dziwne psikusy.

Amigo Pancho 3 -Szeryf Sancho

Pomóż Amigo Pancho dostać się na sam szczyt. Jak tego dokonać? Umożliwając mu przelot po pełnej niebezpieczeństw trasie. Kliknij na Amigo, aby wzleciał w przestworza!

Obudź go

Gierka w której naszym zadaniem jest obudzenie śpiącego pana pudełko.