Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Kucyk Pony

Gra platormowa z kucykiem Pony w roli głównej. Zbieraj jabłuszka i nie daj się zranić. Sterowanie: strzałki, Z,X, shift

Smoki Dzikie przestworza

Świetna gra w pełnym 3D. Oglądaliście film "Jak wytresować smoka"? Ta gra opowiada identyczną historię. Dosiądź swojego smoka i poczuj wolność jaką daje Ci panowanie nad tym maginczym stworzniem. W gre czekają na nas misje do wykonania! Sterowanie: Strzałki - Poruszanie się W - Przywołanie smoka Z - Zwolnienie lotu C - Szybki lot X - Regeneracja
UWAGA! Wtyczka potrzebna do gry to Unity Web, kliknij tutaj, aby ją pobrać.

Sklep z koszulkami

Marzysz o własnym biznesie? Chcesz zarabiać własną kasę? Jeżeli tak, to ta gra jest dla Ciebie! Poprowadź swój własny sklepik z koszulkami, zadbaj o asortyment, reklamę i jego wyposażenie. Zostań królem koszulek.

Obrona Canterlot

MLP powracają. Tym razem jako tower defence.

Ciężarówka zombie

Wsiadaj do swojej ciężarówki, ruszaj w trasę i pamiętaj nie daj się zabić! Za zarobione pieniądze naprawiaj auto i ulepszaj swoją broń.

Gra strzelecka

Gra będąca zbiorem 3 innych gierek w których głónym celem jest strzelanie! Początkowe etapy są dosyć proste, im dłużej gramy tym rozgrywka staje się bardziej wymagająca.

Kwiaciarnia

Poprowadź właśną kwiaciarnię. Gra w polskiej wersji językowej.

Pomocna świnka

Gdy stary rolnik spał wiatr porwał jego kapelusz. Niezdarny dziadzio postanowił go odzyskać, ale ciągle pakuje się w kłopoty. Sterująć świnią postaraj się mu pomóc. Sterowanie myszką.

Godzilla

Godzilla powróciła i niszczy miasto. Steruj wielkim gadem i niszcz te budynki które pojawiają się w prawym górnym rogu. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie Spacja - Skok A - Zwykły atak S - Atak specjalny

Test Umiejętności

Uważasz się za szybszego od innych? Nie znasz sposobu, by wszystkim to udowodnić? Zaproś znajomych do zagrania w ten test i porównaj ich wyniki ze swoim.