Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Patyczaki - minigry

Seria czterech patyczakowych minigier, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie A S D W - Atak

Dokładny strzał - levele graczy

Ponownie sterujesz krążkiem, który musi trafić do małej bramki. Dobieraj odpowiedni kąt strzału, aby już przy pierwszym podejściu zdobyć gola.
Klinij tutaj, aby zagrać w pierwszą część gry.

W kosmos

Skonstruuj swoją rakietę i wznoś się coraz wyżej aż do kosmosu. Po każdym locie masz oczywiście możliwość wszechstronnego udoskonalania swojego statku.

Plazmowy karabin

Wyeliminuj wszystkie jednostki wroga i dostań się do wyjścia. Najlepiej i najskuteczniej jest celować od razu w głowę, gdyż Twoich przeciwników chronią pancerze

Odbicie

Przed Tobą tor pełen przeszkód, dodatkową trudnością jest to, że musisz go pokonać nie tylko Ty, ale i Twoje odbicie.

Równe części

Świetna gra, wymagająca dobrej wyobraźni i umiejętności logicznego myślenia. Twoim zadaniem jest podzielenie figur geometrycznych na określoną ilość równych części. Wciąga!

Ucieknij, albo daj się zgnieść

Gra w której uciemay przed gigantyczną ciężarówką której jedynym celem jest zmiażdżenie nas. Im szybciej będziecie podejmowali decyzję tym większa szansa na przetrwanie. Są ulepszenia! Sterowanie opisane w grze.

Swords and Sandals - Gladiator

Jesteś gladiatorem, Twoim przeznaczeniem jest walka, więc walcz! Atakuj, broń się, korzystaj z magii, pamiętaj, by stale ulepszać swojego gladiatora.

Szczęśliwa małpka Maraton

Po raz kolejny spotykasz się z zabawną małpką, którą za wszelką cenę musisz uszczęśliwić. Jak to zrobić? Znajdując rozwiązanie każdej z plansz.

Kod czerwony

Twój statek awaryjnie lądował na obcej planecie, pomoc jest w drodze. Nie daj się zabić, broń swojego statku. Są ulepszenia!