Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Samobójstwo 2

Podobnie jak w pierwszej części, tak i tu celem gry jest zabicie bohatera. Miłe, przyjemne, pomagające pozbyć się napięcia! To kto jest waszym bohaterem? Nauczyciel, niespełniona miłość, a może jakiś wyjątkowo wredny znajomy?

Rzucanie nożami 2

Po raz drugi stajesz naprzeciw rozkręconego koła z Twoim pomocnikiem przywiązanym na jego środku. Rzucaj szybko i celnie, koniecznie pochwal się wynikiem!

Szczęśliwa małpka 5

To już kolejna część z serii Szczęśliwa małpka! Znów wybierz jednego z pięciu bohaterów i postaraj się za wszelką cenę rozwiązać czekające Cię zagadki, by rozśmieszyć małpkę. Powodzenia!

Zemsta na ex

Zemścij się na swoim byłym/byłej i sprezentuj mu niejedną brutalną bądź obrzydliwą niespodziankę. Ze względu na drastyczność niektórych scen, zapraszamy do gry jedynie dojrzałych użytkowników. Sterowanie: Myszka

CycloManiacs 2

Już po raz drugi masz możliwość wzięcia udziału w wyścigach rowerowych. Każdy rajd stawia przed Tobą nowe wyzwania. Po ich wykonaniu dostajesz fundusze na ulepszenia roweru oraz wejściówki na zawody w nowych miejscach

Skok Do Basenu

Zdobądź jak najlepszy wynik podczas skoku do basenu. Sterowanie myszka.

Dalej Dalej Roślinko 1

W grze poruszasz się doniczką z kwiatkiem, który ma zdolność latania, podkopywania, łapania i uderzania ze swoich liści. Poruszając się po planszy musisz unikać przeszkód lub je niszczyć.

Traktuj to dosłownie 2

Druga część świetnej gry, w której musimy odgadnąć czego chce od nas autor. Myśl nieszablonowo, korzystaj z podpowiedzi, przejdź wszystkie poziomy.
Kliknij tutaj, aby zagrać w pierwszą część gry.

Smocze epoka

Witaj w świecie przygody. Przemierzaj tę piękną, ale i pełną niebezpieczeństw krainę, walcz, zdobywaj nowe poziomy, przygoda czeka! Sterowanie: Myszka: Poruszanie - Najedź myszką na wybrane miejsce poza mgłą Atak - Kliknij lewym przyciskiem Myszy Skok - Kliknij w miejsce powyżej mgły Atak specjalny - Naciśnij lewy przycisk Myszy i przeciągnij

Clickplay

Odszukaj przycisk play! Czasem będzie trzeba trochę pogłówkować, a czasem wykazać się refleksem, lub spostrzegawczością.