Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Stix Street Basketball

Zagraj w koszykówkę z patyczakami. Wybierz jeden z pięciu trybów gry i postaraj się uzyskać jak największą liczbę punktów.

Crazy Nut

Skacz jak najwyżej, sterowane strzałki + spacja.

Terrorysta Krwawa apokalipsa

Ponownie wcielasz się w rolę terrorysty. Tym razem czeka Cię krwawa apokalipsa zombie. Nie możesz dopuścić do tego, aby umarlaki zaatakowały miasto. Niszcz zombiaki i udoskonalaj swoją broń. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie się Spacja - Atak X - Interakcja

Xiao Xiao 1

Świetna strzelanka, sterowanie myszka + spacja.

Mózgodzilla

Steruj ogromnym niszczycielskim mózgiem i terroryzuj miasto. Swoją moc zwiększysz zabijając wszystko co jest dokładnie pod Tobą. Poruszaj się za pomocą strzałek, a strzelaj myszką. Są ulepszenia takie jak bomby itd..

Sięgnąć nieba

Wciel się w rolę chłopca który za wszelką cenę pragnie spełnić swoje marzenie o lataniu. Lataj coraz dalej i wyżej, zarabiaj i ulepszaj swój sprzęt. Sterowanie: Strzałki - Kontrola w locie Spacja - Dopalacz

Muzyczne pudełka

Naciskaj na pudełka w dowolnej kolejności, postaraj się stworzyć piękną muzykę.

Gdzie ja jestem

Jesteś małym białym pikselem, który za wszelką cenę musi opuścić miejsce w jakim się znalazł. Gra pełna niespodzianek!

Korporacja

Zbuduj własny mega biurowiec. Zadbaj o wszystko zaczynając od odpowiedniej ilości biur, poprzez zatrudnianie osób sprzątajacych, czy menadżerów, na inwestowanie w innowacyjne technologie kończąc. Sterowanie: WASD - przesuwanie kamery, myszka.

Miasto zombie

Twoje rodzinne miasto zostało zaatakowane przez hordy z zaświatów. Obroń je! Jak? Chwyć pistolet i strzealj. Są ulepszenia!