Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Reklama

Alex W Niebezpieczeństwie

Pomóż Alexowi dojść do drzwi! Szukaj drogi w górę, zbieraj diamenty i dodatkowe strzały. Unikaj jeże, pająki i kolce. Powodzenia!

Scooby Doo na snowboardzie

Zima coraz bliżej. Wciel się w postaci znane z bajki Scooby Doo i potrenuj triki na desce.

Nowojorska taksówka

Przed Toba egzamin na taksówkarza. Dowieź pasażera w wybrane miejsce w najkrótszym możliwym czasie. Powodzenia!

Państwa miasta - flagi

Celm gry jest wskazanie położenia stolicy kraju którego flaga zostanie nam pokazana. Z każdym poziomem gra staje się coraz trudniejsza!

Blob And Blocks

Usuwaj klocki aby galaretka spadła. Sterowanie myszką

Cannibal Casserole

Grupa kanibali jest strasznie głodna! Spróbuj, za pomocą jak najmniejszej ilości ruchów, sprowokować wylądowanie figurki i po drodze zebrać jak najwięcej owoców i warzyw, aby doprawić całość do smaku. Uważaj, aby kanibale nie złapali Ciebie i spróbuj zdobyć złoty medal!

Ragdoll Achievement

Wykonaj kilka testów na manekinie, używając broni i w miarę możliwości swojej chorej wyobraźni. Postaraj się odblokować wszystkie achievementy.

Party Shop

W tym butiku znajdziesz ekskluzywne ubrania. Zjawiają się tu klientki i klienci w momencie kiedy potrzebują coś specjalnego. Ekspedientki pomagają klientom w wyborze i w przymierzaniu ubrań. Postaraj się, aby Twoi klienci wychodzili ze sklepu zadowoleni i zarób na każdym poziomie dużo gotówki dzięki temu przejdziesz na kolejny poziom. Czy jesteś dobrym managerem, który dba o to, aby klienci byli zadowoleni i który zarabia tyle, aby móc utrzymać sklep na dobrym poziomie Spróbuj i powiadom znajomych na Facebooku o swoim sukcesie!

Chain Master

Połącz koła zębate łańcuchem, aby pracowały zgodnie ze swoim kierunkiem obrotu.

Wzgórze robaka

Zielony robal broni swojego wzgórza przed inwazją innych robali. Czy uda Ci się je powstrzymać? Polecamy spróbować strzelania z shotguna!