Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Gra strzelecka

Gra będąca zbiorem 3 innych gierek w których głónym celem jest strzelanie! Początkowe etapy są dosyć proste, im dłużej gramy tym rozgrywka staje się bardziej wymagająca.

Kwiaciarnia

Poprowadź właśną kwiaciarnię. Gra w polskiej wersji językowej.

Pomocna świnka

Gdy stary rolnik spał wiatr porwał jego kapelusz. Niezdarny dziadzio postanowił go odzyskać, ale ciągle pakuje się w kłopoty. Sterująć świnią postaraj się mu pomóc. Sterowanie myszką.

Godzilla

Godzilla powróciła i niszczy miasto. Steruj wielkim gadem i niszcz te budynki które pojawiają się w prawym górnym rogu. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie Spacja - Skok A - Zwykły atak S - Atak specjalny

Test Umiejętności

Uważasz się za szybszego od innych? Nie znasz sposobu, by wszystkim to udowodnić? Zaproś znajomych do zagrania w ten test i porównaj ich wyniki ze swoim.

Bieg Kawai

Dobiegnij jak najdalej potrafisz, uważaj na różnego rodzaju przeszkody. Każda wywrotka to rozpoczęcie gry od nowa.

Zaawansowany test logiczny

Gra, będąca testem sprawdzającym umiejętność logicznego myślenia. Twoim zadanim jest doprowadzić piłkę do wyjścia, unikając przy tym wszelkich niebezpieczeństw.

Super bramkarz

Wynik meczu zależy od Ciebie. Zrób wszystko, aby obronić lecące na Twoją bramkę strzały. Trzy kolejne obrony, dadzą Twojej drużynie bramkę.

Ogień artyleryjski

Zniszcz siły wroga, jesteś dowódcą wojsk artylerjskich, od Ciebie zależy to gdzie uderzy dany pocisk.

Samobójstwo 2

Podobnie jak w pierwszej części, tak i tu celem gry jest zabicie bohatera. Miłe, przyjemne, pomagające pozbyć się napięcia! To kto jest waszym bohaterem? Nauczyciel, niespełniona miłość, a może jakiś wyjątkowo wredny znajomy?