Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Najtrudniejsza gra świata 2

Druga część prawdopodobnie najtrudniejszej gry zręcznościowej świata. Tym razem do przejścia mamy 50 poziomów, a każdy trudniejszy niż w pierwszej części.Chwalimy się wynikami!
Kliknij, aby zagrać w pierwszą część gry.

Slender 2D

Znajdujesz się w ciemnym lesie i mogłoby się wydawać, że jesteś tam sam... Czy aby na pewno? Twoim zadaniem będzie zebranie 8 karteczek i ucieczka przed Slendermanem, jeśli ten pojawi się w pobliżu. Sterowanie: Strzałki w bok - Poruszanie się Shift - Bieganie Strzałka w górę / dół - Zmiana poziomu planszy

Fus Ro Nyan!

Pamiętasz grę z bizonem w świecie żelków? Czas na Nyan Cat'a w świecie Skyrima! Są ulepszenia, możecie grać.

Gwiazdy Futbolu

Coś dla miłośników futbolu. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie nazwiska znanego piłkarza bądź jego narodowości. Jak wiele wiesz o gwiazdach piłki nożnej?

Kopnij swojego szefa

Masz dość swojego szefa/nauczyciela? Okaż mu swoje uczucia poprzez wykopanie go przez okno. W prawym dolnym rogu możliwość ustawienia polskiej wersji językowej.

Zabawa nożem

Podążaj za celem, uderzaj w wyznaczone miejsca, uważaj na rękę. Sterowanie myszką.

Latające Chomiki

Widziałeś kiedyś latające chomiki? Nie? No to proszę bardzo :)
Sterowanie za pomocą myszki.

Adam i Ewa

Pomóż pierwszemu człowiekowi jakim był adam odnaleźć jego Ewę. Sterowanie myszką.

Berzerk Ball

Nowa, niezwykle udana gra z cyklu wystrzel jak najdalej! Ogromna ilość broni, bonusów oraz ulepszeń sprawiają, iż gierka szybko się nie nudzi. Sterowanie myszką.

Hide the Fart

Puść bąka, żeby nikt się nie zorientował.