Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Reklama

Sprytny ninja 3

Trzecia już część gry w której sterujemy przyjdzie nam pomóc małemu wojonikowi ninja w pokonaniu wszystkich przeciwników. Podobnie jak w poprzednich częściach zamiast siły mięśni będziemy używać głównie potęgi rozumu.

Billy Bob Bash

Twoim zadaniem jest trzasnąć grubasa kolbą jak najdalej. Sterowanie myszką.

Epic Combo Redux

Bij młotkiem żółwie i zrób jeszcze bardziej epickie combo.

Run 2

Steruj wybraną przez siebie postacią, runnerem lub skyterem. Nie możesz pozwolić, by Twoja postać spadła z platformy. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

Twin Cat Warrior 2

Pomóż 2 kocim braciom w pokonaniu przeszkód i dotarciu do wyjścia. Sterowanie Kot1: wsad, Kot2: Strzałki.

Rebuild

I znów gra z zombie. Ale tym razem zupełnie inna. Miasto zostało zniszczone przez Zombie. A ty musisz go odbudować. Zobacz ile jest sposobów na odbudowanie miasta.

Połączenie elektryczne

Połącz plusy i minusy wiązką elektryczną, pamiętaj, że nie może ona w żadnym miejscu się krzyżować.

Przygody w Fabryce

Pomóż figurce przemierzyć zapomniane pomieszczenia tej dziwnej fabryki. Twoim zadaniem jest umożliwienie jej przejścia, jak to zrobić? Pomogą Ci w tym stare urządzaniea pozostawione w tym dziwnym miejscu.

Zdenerwuj kochasia

Cel tej gry jest bardzo prosty, zrób wszystko, aby zrujnować kochasiowi jego randkę. Sterowanie myszką.

Żarłoczny robak - edycja świąteczna

Masz już dość świąt i świątecznej atmosfery? Jeżeli tak, to ta gra jest dla Ciebie. Wychoduj największego robala... Twoim pożywieniem będą elfy, renifery, a może nawet sam czerwony grubas! Sterowanie strzałkami.