Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

W kosmos 2

Po raz drugi masz okazję stać się astronautą i polecieć w kosmos. Steruj swoją rakietą, tak aby zdobyć jak najwięcej kasy i innych bonusów. Za pieniądze możesz dokupować udoskonalenia.

Smerfy z Brooklynu

Nowy Jork stał się sceną walki o wpływ pomiędzy grupą smerfów i mafią gargamela. Ty należysz do tych drugich, eliminuj smefry, zarabiaj pieniądze i kupuj ulepszenia. Sterowanie: AD - Poruszanie Spacja - Przeładowanie Myszka - Strzelanie

Patyczaki - minigry

Seria czterech patyczakowych minigier, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie A S D W - Atak

Dokładny strzał - levele graczy

Ponownie sterujesz krążkiem, który musi trafić do małej bramki. Dobieraj odpowiedni kąt strzału, aby już przy pierwszym podejściu zdobyć gola.
Klinij tutaj, aby zagrać w pierwszą część gry.

W kosmos

Skonstruuj swoją rakietę i wznoś się coraz wyżej aż do kosmosu. Po każdym locie masz oczywiście możliwość wszechstronnego udoskonalania swojego statku.

Plazmowy karabin

Wyeliminuj wszystkie jednostki wroga i dostań się do wyjścia. Najlepiej i najskuteczniej jest celować od razu w głowę, gdyż Twoich przeciwników chronią pancerze

Odbicie

Przed Tobą tor pełen przeszkód, dodatkową trudnością jest to, że musisz go pokonać nie tylko Ty, ale i Twoje odbicie.

Równe części

Świetna gra, wymagająca dobrej wyobraźni i umiejętności logicznego myślenia. Twoim zadaniem jest podzielenie figur geometrycznych na określoną ilość równych części. Wciąga!

Ucieknij, albo daj się zgnieść

Gra w której uciemay przed gigantyczną ciężarówką której jedynym celem jest zmiażdżenie nas. Im szybciej będziecie podejmowali decyzję tym większa szansa na przetrwanie. Są ulepszenia! Sterowanie opisane w grze.

Swords and Sandals - Gladiator

Jesteś gladiatorem, Twoim przeznaczeniem jest walka, więc walcz! Atakuj, broń się, korzystaj z magii, pamiętaj, by stale ulepszać swojego gladiatora.