Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Zaawansowany test logiczny

Gra, będąca testem sprawdzającym umiejętność logicznego myślenia. Twoim zadanim jest doprowadzić piłkę do wyjścia, unikając przy tym wszelkich niebezpieczeństw.

Super bramkarz

Wynik meczu zależy od Ciebie. Zrób wszystko, aby obronić lecące na Twoją bramkę strzały. Trzy kolejne obrony, dadzą Twojej drużynie bramkę.

Ogień artyleryjski

Zniszcz siły wroga, jesteś dowódcą wojsk artylerjskich, od Ciebie zależy to gdzie uderzy dany pocisk.

Samobójstwo 2

Podobnie jak w pierwszej części, tak i tu celem gry jest zabicie bohatera. Miłe, przyjemne, pomagające pozbyć się napięcia! To kto jest waszym bohaterem? Nauczyciel, niespełniona miłość, a może jakiś wyjątkowo wredny znajomy?

Rzucanie nożami 2

Po raz drugi stajesz naprzeciw rozkręconego koła z Twoim pomocnikiem przywiązanym na jego środku. Rzucaj szybko i celnie, koniecznie pochwal się wynikiem!

Szczęśliwa małpka 5

To już kolejna część z serii Szczęśliwa małpka! Znów wybierz jednego z pięciu bohaterów i postaraj się za wszelką cenę rozwiązać czekające Cię zagadki, by rozśmieszyć małpkę. Powodzenia!

Zemsta na ex

Zemścij się na swoim byłym/byłej i sprezentuj mu niejedną brutalną bądź obrzydliwą niespodziankę. Ze względu na drastyczność niektórych scen, zapraszamy do gry jedynie dojrzałych użytkowników. Sterowanie: Myszka

CycloManiacs 2

Już po raz drugi masz możliwość wzięcia udziału w wyścigach rowerowych. Każdy rajd stawia przed Tobą nowe wyzwania. Po ich wykonaniu dostajesz fundusze na ulepszenia roweru oraz wejściówki na zawody w nowych miejscach

Skok Do Basenu

Zdobądź jak najlepszy wynik podczas skoku do basenu. Sterowanie myszka.

Dalej Dalej Roślinko 1

W grze poruszasz się doniczką z kwiatkiem, który ma zdolność latania, podkopywania, łapania i uderzania ze swoich liści. Poruszając się po planszy musisz unikać przeszkód lub je niszczyć.