Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Muzyczne pudełka

Naciskaj na pudełka w dowolnej kolejności, postaraj się stworzyć piękną muzykę.

Gdzie ja jestem

Jesteś małym białym pikselem, który za wszelką cenę musi opuścić miejsce w jakim się znalazł. Gra pełna niespodzianek!

Korporacja

Zbuduj własny mega biurowiec. Zadbaj o wszystko zaczynając od odpowiedniej ilości biur, poprzez zatrudnianie osób sprzątajacych, czy menadżerów, na inwestowanie w innowacyjne technologie kończąc. Sterowanie: WASD - przesuwanie kamery, myszka.

Miasto zombie

Twoje rodzinne miasto zostało zaatakowane przez hordy z zaświatów. Obroń je! Jak? Chwyć pistolet i strzealj. Są ulepszenia!

Podróż Joego

Pomóż sympatycznemu Joemu w jego podróży dookoła świata. Sterownie myszką.

Niebezpieczne przygody 3

Przed wami trzecia odsłona gry w której dwójka przyjaciół podróżuje przez serce tropikalnej dżungli.

Bieg wojny 2

Druga część znakomitej gry! Po raz kolejny przyjdzie Ci opowiedzieć się po jedenj ze stron globalnego konfliktu. Wysyłaj do walki jednostki, Twoim celem jest zniszczenie bazy wroga.

Blosics 2 Dodatkowe plansze

Gra będąca zestawem dodatkowych plansz do hitu Blosics, tym razem przyjdzie nam niszczyć totalnie zwariowane konstrukcje.

Dopasowanie kolorów

Celem gry jest sprawienie, by elementy określonego koloru trafiły w miejsca oznaczone identyczną barwą. Posłuży Ci do tego umiejętność mikrowybuchów.

300 mil do Świniolandii

Farmer zbudował nowiutki pachnący chlewik, jednak nie posiadał świni na swojej farmie. Postanowił napisać list bezpośrednio do zwierząt z innej farmy, by te przybyły i zagościły w jego chlewie. Pomóż świnkom w drodze i pamiętaj o kupowaniu ulepszeń za zdobyte fundusze! Sterowanie: LPM lub Z - Skok w górę (kliknij 2x jeśli chcesz wykonać podwójny skok) Strzałka w dół - Skok w dół Strzałka w górę - Latanie LPM lub Z(w trakcie latania) - Zakończenie latania