Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Robin na ratunek

Strzelaj tak, by uwolnić mieszkańców od stryczka. Pamiętaj. Nie masz nieskończonej ilości strzał.

Western Shooter

Twoim zadaniem jest strzelanie w pojawiających się przestępców. Sterowanie myszką.

Ferma Hodowla ryb

Kolejna część wspaniałej Fermy, w której zajmujesz się wielkim gospodarstwem. Tym razem postanowiłeś graczu zająć się hodowlą ryb. Musisz je karmić i ochraniać przed niedźwiedziami oraz być otwartym na nowe gatunki.

Kill A Stickman Level Pack 1

Za pomocą armaty niszcz elementy które zabiją patyczaka. Sterowanie myszką.
Kliknij tutaj, aby zagrać w pierwszą część gry.

Bomb Town

Zrzucaj bomby i wyrządź jak największe szkody. Burz i niszcz. Wyżyj się na wszystkim i wszystkich!

Pieniężni złodzieje

Pomóż dwójcie braci wydostać się z więzienia. By tego dokonać niezbędna będzie współpraca między nimi... Sterowanie: Strzałki oraz WASD

Budowanie z drewna

Zostań najlepszym budowniczym na świecie. Twórz wspaniałe obiekty, pamiętaj o tym, by być dokładnym, szybkim i precyzyjnym. Sterowanie myszką.

Złoty pojedynek

Weź udział w kowbojskim pojedynku na dzikim zachodzie. Wykaż się szybkością, zdecydowaniem i celnością. Sterowanie myszką.

Zombie i karne Mundial w Rio

Przed wami kolejna gra z brazylijskim mundialem w roli głównej. Strzelaj do zombiaków, jeżeli nie pokonasz ich wszystkich to Twoja przygoda na mundialu zostanie brutalnie zakończona! Sterowanie myszką.

Pyro

Obudź swojego wewnętrznego piromana! Zaraz się zacznie zabawa w podpalacza - rzuć ognistą kulą tak, żeby zapaliły się wszystkie dostępne na planszy pochodnie.