Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Niszcz... nie będąc niszczonym

Rozbijasz kulki na kolejne kulki itd, aż do skutku..

Galaretowata wieża - 4 pory roku

Celem gry będzie stworzenie wieży, która będzie na tyle stabilna, by znaleźć się swoją częścią w wyznaczonych punktach. Jeśli dana kula utrzyma się w określonym miejscu stabilnie przez krótką chwilę, punkt zostanie zakotwiony i wzmocni całą konstrukcję.

Szczęśliwa małpka 3 Minigra

Zagubione rozwinięcie części trzeciej z serii gier Szczęśliwa małpka. Twoim zadaniem będzie zapalenie wszystkich lampek. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ niektóre z nich są ukryte.

Uważaj na głowę

Apokalipsa nadchodzi. Z nieba spadają kamienie, głazy, meteoryty... Unikaj ich, zbierając przy okazji kasę i doświadczeine za któe będziesz mógł kupić ulepszenia.

Pogromca zegarów

Całe swoje życie przepracowałeś w korporacji, tym razem jednak miarka się przebrała... Wyładuj swój stres, jak to zrobić? Niszcząc źródło wszelkiego zła, czyli budziki, zagarki i zegary.

Sprytny ninja 2

Pomóż sprtnemu ninja pokonać wszyskich wrogów i bezpiecznie przejść na drugi koniec planszy. Nie jest to jednak typowa gra platformowa, czy też przygodowa, to świetnie zrobiona gra w stylu "znajdź i kliknij".

Bańki mydlane

Nie pozwól, by bańki dotarły na dół planszy. Możesz je zbijać, pod wwarunkiem, że ułożysz przynajmniej 3 w jednym kolorze obok siebie.

Piwny pojedynek

Rzucaj piłeczkami do kubków napełnioncyh piwem. Im więce trafisz tym więcej przeciwnik wypije. Kto pierwszy padnie pod stół?

Złap kaczkę

Sympatyczna gra w bardzo fajnej oprawie graficznej. Pomoz lisowi złapać kaczkę, uważaj jednak, by sam nie stać się czyjąś ofiarą. Sterowanie - myszką.

Układanka życia

Pomóż chłopcu odnaleźć swoją mamę. Gdy do niej dotrzesz, kawałki planszy ułożą się w jedną całość.