Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Ewolucja człowieka

Przprowadź bohatera którym sterujesz przez cały okres ewolucji człowieka. Fajne, nieskomplikowane, przyjemne. Wciąga!

Bezdomny Hugo

Kiedyś byłeś bezdomnym, postanowiłeś zmienić swoje życie... Dostałeś pracę, ustatkowałeś się, w końcu stwierdziłeś, że to jednak nie jest życie dla Ciebie. Znów chcesz być bezdomny... dokonanie tego nie jest jednak takie proste. Najlepszym sposobem, aby znów wrócić do starego życia będzie dokonanie kilku drobnych przestępstw.

Ucieczka z posiadłości

Budzisz się przywiązany do łóżka w nieznanym Ci miejscu. Nie wiesz gdzie jesteś, ani cos się z Tobą stało, wiesz jedno, musisz stąd uciec... Sterowanie: Myszka

Wieża kung-fu

Używając ciosów kung-fu postaraj się przetrwać jak najdłużej w wieży pełnej przeciwników. Po każdym poziomie dostaniesz bonus. Sterowanie: Strzałki - Poruszanie się Spacja - Atak

Być jak Rambo

Po prsotu bądź jak Rambo. Biegaj, strzealj, rzucaj granaty. W pojedynkę pokonaj armię wroga. Sterowanie: WASD - Poruszanie się T - Strzelanie Y - Rzut granatem
UWAGA! Wtyczka potrzebna do gry to Unity Web, kliknij tutaj, aby ją pobrać.

Pacman

Klasyka gatunku, tego nie trzeba przedstawiać. Tu trzeba grać i wspominać stare czasy, kiedy to była rewelacyjna grafika, a emocje przebijały większość dzisiejszych gier.

Restauracja z babeczkami

Papa Louie postanowił otworzyć nowy lokal. Tym razem zajmie się pieczeniem i serwowaniem babeczek. Oczywiście nie poradzi sobie bez Twojej pomocy, a więc do dzieła. Sterowanie myszką.

Przygody nakręcanego Mario

Nietypowa gra w świecie Mario. Tym razem słynny hydraulik jest nakręcaną zabawką, a ty przy użyciu młotka musisz sprawić, by bezpiecznie dotarł do wyjścia. Sterowanie myszką.

Rayman - Slap Flap Go!

Po prostu plaskacz i lot. Kto plaśnie kolesia najdalej? Pochwal się wynikiem w komentarzach. Zero ulepszeń - kto lepiej pacnie, ten dalej poleci!

Kraksy na parkingu

Siądź za kierownicą samochodu i weź udział w walkach których areną jest parking. Twoim zadaniem jest wyrzucenie przeciwników z areny jak największą ilość razy. Ty postaraj się pozostać na niej jak nadłużej. Sterowanie: Strzałki - Kierowanie Z - Driftowanie (hamulec ręczny) X - Użycie zebranego dodatku
UWAGA! Wtyczka potrzebna do gry to Shockwave Player, kliknij tutaj, aby ją pobrać.