Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Kulkowy wyścig

Bardzo wciągająca gra w której staramy się prowadzić kulkę po pełnej zakrętów trasie. Każde wypadnięcie z trasy to strata życia. W komentarzach chwalimy sie wynikami!
UWAGA! Wtyczka potrzebna do gry to Unity Web, kliknij tutaj, aby ją pobrać. Sterowanie: Strzałki - Kierowanie Spacja lub Ctrl - Skok

Earn to die

Za wszelką cenę musisz dojechać do celu. Najlepiej w jednym kawałku! Są ulepszenia :)

Dyskretne pocałunki

Całuj się ze swoją drugą połówką najwięcej jak tylko możesz. Uważaj jednak, żeby nie zauważyły Cię osoby nie lubiące zakochanych. Do następnego poziomu awansujesz jeżeli zdobędziesz 100 punktów. Śpiesz się, czas ucieka, a ukochany/a czeka :) Sterowanie myszką.

Zagraj w zbijaka

Stary, dobry zbijak w komputerowej wersji. Łap piłki i staraj się trafić nimi w zawodników drużyny przeciwnej. Sterowanie myszką.

Magiczna Planeta

Zwiedzaj różne zakątki tej magicznej planety. W każdym z poziomów Twoim zadaniem będzie zdobycie przedmiotu przypominającego słońce. Sterowanie myszką.

Potty Racer

Wcześniej skakaliśmy wózkiem z supermarketu. Teraz mamy do dyspozycji podrasowaną kabinę ToiToi'a.

Biegnij do kibelka

Zasada tej gry jest bardzo prosta i bardzo życiowa. Zdąrzyj do kibelka na czas, w przeciwnym razie... a zresztą przekonacie się sami. Sterowanie strzałki.

Bat The Rat

W twojej kuchni zamieszkał gigantyczny szczur! Pozbądź się szkodnika, przy okazji wysyłając gp na jak największą odległość! Oczywiście są ulepszenia!

Gladiatorzy

Stwórz własnego gladiatora, kup mu broń i zbroję, a następnie spróbuj pokonać pełną niebezpieczeństw planszę. Sterownaie myszką.

Żółwie ninja

Pamiętasz wojownicze żółwie ninja? Teraz masz szansę wcielić się w jednego z nich i razem z nim pokonać przeciwników. Sterowanie opisane w grze.