Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Reklama

Binga

Gra polegająca na rozwiązywaniu prostych zagadek, które z każdym poziomem będą coraz trudniejsze. Ogromny plus za świetną grafikę.

Gekon Marly

Sterując małym gekonem postaraj się pokonać tę pełną niebezpieczeństw trasę. Gra dosyć długo się ładuje, ale odwdzięcza się piękną grafiką. Sterowanie opisane w grze.

Ucieczka Ze Schowka

Twoim zadaniem w tej grze jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Wykaż się spostrzegawczością i sprytem, a droga do wolności stanie przed Tobą otworem. Sterowanie myszką.

Uzdrów człowieka

Gra z kategorii grow w której naszym celem jest przywrócenie pełni sił choremu ludkowi. Tylko zostosowanie idealnej kolejności pozwoli w pełni uleczyć małego pacjenta.

Ogólna geografia świata

Sprawdź swoją znajomość geografii. Na wskazanie wszystkich 40 punktów masz tylko 3 minuty. Sterowanie myszką.

Uważaj na ściany

Uciekaj przed czerwonymi kulami których zadaniem jest wrzucenie Cię w ścianę! Im dłużej będziesz unikać kontatku z nią, tym więcej punktów zdobędziesz. Sterowanie: Strzałki lub WASD

House'owa kostka

Lubisz tworzyć muzykę? Myślisz, że kariera DJ-a to coś dla Ciebie? Pobaw się kostką i stwórzy nowy house-owy hit! Sterowanie myszką.

Odbijaj piłkę o ścianę

Przed sobą widzisz podświetlony prostokąt. Twoim zadaniem w tej grze będzie odbicie od niego piłki maksymalną ilość razy. Sterowanie: Myszka

Ucieczka z biura

Zwiej z nudnego biura. Całkiem przyjemna gra typu ucieczka:) Sterowanie myszką

Wysadzanka Kartowe wyścigi

Gra wyścigowa w której oprócz ścigania się z przeciwnikami możesz przygotować im różnego rodzaju "niespodzianki", a to wszystko w bardzo ładnej grafice. Sterowanie: Strzałki - Kierowanie Spacja - Driftowanie X - Użycie bonusa R - Reset
UWAGA! Wtyczka potrzebna do gry to Unity Web, kliknij tutaj, aby ją pobrać.