Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Reklama

30 par drzwi

Przed Tobą 30 minigierek, przejście każdej z nich to kolejne otwarte drzwi. Zatem rozruszajmy nasze szare komórki:) Sterowanie myszką.

Zombiaki w Central Parku

Odnajdź wszystkie zombiaki jakie pokażą Ci sie w pasku na dole gry. Im mniej błędów, tym lepszy wynik! Sterowanie myszką.

Poprzestawiany czas 2

Wehikuł czasu znów nawalił. Przedmioty z różnych epok zostały wysłane w czasie. Odnajdź je! Sterowanie myszką.

Jak brzmi twoje imię po japońsku

Sprawdź jak brzmi Twoje imię w języku japońskim.

Operacja kolana

Przed Tobą kolejna operacja. Tym razem postaraj się pomóc pacjentowi z bólem kolana. Sterowanie myszką.

Męczenie iPhone'a

Zniszcz Iphona! Im większe zniszczenia tym więcej punktów! Sterowanie myszką.

Ogień z dupy

Gra platformowa w której korzystając z mocy wydobywającej się z naszej dupy będziemy pokonywali coraz trudniejsze przeszkody. Zjedz fasolę, przegryź ostrą papryką i ciesz się napędem pochodzącym z wnętrza Ciebie :) Sterowanie: Strzałki - Poruszanie się Spacja - Purtanie/ogień z dupy

Odwrotność

Niezwykle nerwopędna i uzależniająca gra online. Doprowadź kwadracik do wyjścia nie dotykając ścianek.

CLOP

Zadanie wydaje się być banalnie proste, przepatataj jednorożcem z jednej strony planszy na drugą. Sterowanie - klawisze H,J,K,L.

Nuklearny koniec 2

Steruj rakietami z pociskami nuklearnymi i staraj się spowodować jak największe straty w mieście. Uważaj na ochronę przeciwrakietową! Sterowanie: Strzałki - Sterowanie bombą Z oraz X - Przybliżenie widoku Spacja - Odpalenie lotu