Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Mario I Księżniczka Elope

Przed księżniczką Elope i Mario wiele poziomów do przejścia, aby je pokonać obie postacie muszą ze sobą współpracować. Sterowanie WSAD - Mario, Strzałki - księżniczka.

Operacja brzucha

Przed Tobą kolejna poważna operacja, pacjent nie może czekać, ani chwili dłużej. Tym razem operujemy brzuch. Sterowanie myszką.

Gentleman Ta Ta Ta

Nowy przebój PSY podbija internet. Ułóż podest w taki sposób, by udało się odtańczyć nowy słynny taniec. Sterowanie myszką.

Billard

Gra w billard, która z każdym kolejnym stołem staje się coraz bardziej wymagająca. Stań przy stole i postaraj się wbić wszystkie bile w jak najmniejszej ilości ruchów. sterowanie myszką.

Najazd 2 Artefakt

Druga część znakomitej gry strategicznej, w której przyjdzie Ci chronić cennego artefaktu przed najeżdżającymi Twoje ziemie hordami wroga. Buduj jednostki, rozmieszczaj je w strategicznych miejscach, nie pozwól nikomu przejść! Sterowanie myszką.

Gorszy dzień

Każdy z nas miewa gorsze dni, bohater tej gry stwierdził, że tak dalej być nie może i wpadł w szał. Odegraj się na prezesie i współpracownikach. Sterowanie myszka.

Piłkarski lekarz

Twoja drużyna właśnie gra mecz o mistrzostwo, niestety najlepszy zawodnik doznał kontuzji, a jedyny lekarz jest na wakacjach. Jesteś jedyną osobą która może go uratować, ale pamiętaj, jeżeli Ci się nie uda piłkarz umrze. Sterowanie myszką.

Doktor Żołądź

Świetnia gra zręcznościowo-logiczna w której pomagamy przerośniętemu żołędziowi pokonać wszystkie trudności jakie czekają go w lesie. Sterowanie myszką.

Doktor Ku

Pomóż doktorowi KU wydostać się z tajemnego labolatorium. Zbieraj przedmioty, by następnie w odpowiedni sposób je wykorzystać. Sterowanie myszką.

Tom I Jerry Wojna O Ser

Pomóż Jerremu ukraść ser pod nieobecność Toma. Przed Tobą kilka ciekawych minigierek! Sterowanie myszka + strzałki.