Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Komiksowy chłopiec

Gra zręcznościowa w której pomagamy małemu chłopcu odzyskać jego bezcenna kolekcję komisów. W każdej planszy wcielamy się w innego superbohatera. Sterowanie: Strzałki lub WASD - Poruszanie się Spacja - Atak

Ognista przygoda Mario

Zbierz wszystkie diamenty i dostań się do wyjścia. Zadanie nie jest jednak tak proste jak się wydaje, a wszystko przez wszechobecny ogień. Sterowanie strzałki.

Korsarze

Przenieś się w czasy w których na oceanach panowali dzielni korsarze. Walcz z potworami morskimi, napadaj statki, handluj w tawernie, niech cały świat usłyszy o Twoich dokonaniach. Sterowanie myszką.

Kulkowy wyścig

Bardzo wciągająca gra w której staramy się prowadzić kulkę po pełnej zakrętów trasie. Każde wypadnięcie z trasy to strata życia. W komentarzach chwalimy sie wynikami!
UWAGA! Wtyczka potrzebna do gry to Unity Web, kliknij tutaj, aby ją pobrać. Sterowanie: Strzałki - Kierowanie Spacja lub Ctrl - Skok

Earn to die

Za wszelką cenę musisz dojechać do celu. Najlepiej w jednym kawałku! Są ulepszenia :)

Dyskretne pocałunki

Całuj się ze swoją drugą połówką najwięcej jak tylko możesz. Uważaj jednak, żeby nie zauważyły Cię osoby nie lubiące zakochanych. Do następnego poziomu awansujesz jeżeli zdobędziesz 100 punktów. Śpiesz się, czas ucieka, a ukochany/a czeka :) Sterowanie myszką.

Zagraj w zbijaka

Stary, dobry zbijak w komputerowej wersji. Łap piłki i staraj się trafić nimi w zawodników drużyny przeciwnej. Sterowanie myszką.

Magiczna Planeta

Zwiedzaj różne zakątki tej magicznej planety. W każdym z poziomów Twoim zadaniem będzie zdobycie przedmiotu przypominającego słońce. Sterowanie myszką.

Potty Racer

Wcześniej skakaliśmy wózkiem z supermarketu. Teraz mamy do dyspozycji podrasowaną kabinę ToiToi'a.

Biegnij do kibelka

Zasada tej gry jest bardzo prosta i bardzo życiowa. Zdąrzyj do kibelka na czas, w przeciwnym razie... a zresztą przekonacie się sami. Sterowanie strzałki.