Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Kill a Stickman

Strzelaj z armaty aby zabić patyczaka. Sterowanie myszką

Czekoladoholicy

Wykonaj prosty quiz i sprawdź jakim rodzajem czekoladoholika jesteś.

Internet kontra Twój mózg

Rozśwcieczone memy znane z bestów chcą zniszczyć Twój mózg! Broń go najdłużej jak potrafisz.

Obrona Canterlot

MLP powracają. Tym razem jako tower defence.

Spongebob Squarepants X Treme Bike

Pomóż Spongebobowi pokonać dany level jak w najkrótszym czasie uważając na przedszkody i oczywiście zbierając kraboburgery.Sterowanie za pomocą strzałek lub W;S;A;D.

GTO Drift

Podriftuj sobie sterując tylko myszą. Da się i jest to całkiem fajne. Są ulepszenia!

Zombotron

Planeta Zombotron jest zamieszkana przez ludzi mutantów i zombie. Nie bardzo wiadomo skąd one pochodzą i co jedzą. Ale wiadomo jedno - chcą zniszczyć wszystko co się rusza!

Ucieczka z budki telefonicznej

Zamknięto Cię w budce telefonicznej. Tylko od Ciebie zależy jak długo będziesz w niej jeszcze przebywać, wydostań się z niej najszybciej jak potrafisz.

Strefa Walki

Tym razem nasi bohaterowi stają przed trudnym zadaniem polegającym na zebraniu odpowiedniej ilości monet. Gra w polskiej wersji językowej!

Sprytny ninja 3

Trzecia już część gry w której sterujemy przyjdzie nam pomóc małemu wojonikowi ninja w pokonaniu wszystkich przeciwników. Podobnie jak w poprzednich częściach zamiast siły mięśni będziemy używać głównie potęgi rozumu.