Na Besty.pl używamy ciasteczek, aby zapewnić Wam jak największą wygodę użytkowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij tutaj.

Wzgórze robaka

Zielony robal broni swojego wzgórza przed inwazją innych robali. Czy uda Ci się je powstrzymać? Polecamy spróbować strzelania z shotguna!

Blosics 2

Druga część gry w której zrzucamy zielone bloki poza planszę. Również tym razem, każda z wystrzelonych kul kosztuje nas określoną ilość punktów. Postaraj się nie zrzucić żadnego czerwonego klocka, za nie również dostaniesz punkty ujemne,

Gunbot

Bardzo ładnie zrobiona strzelanko - platformówka z robotem w roli głównej. Są ulepszania i nowe bronie!

Hyperactive Machine

Dzięki tej ciekawie skonstruowanej grze możesz stać się prawdziwym beatboxerem. Umc, umc, pfff..:)

Confusebox

Zapal wszystkie żarówki. Wystarczy tylko trochę pomyśleć... Ważne jest jednak to, by wykorzystać wszystkie przewody, inaczej nie ukończysz gry.

Speed

Celem gry będzie jak najszybsze pozbycie się swoich kart. Każdy z graczy ma 4 karty wyłożone na stół. Na środku leżą dodatkowe dwie, do których możesz dokładać swoje karty, jeśli maja wartość o jeden większą bądź mniejszą od tej leżącej.

Monkey Go Happy

Spowoduj by małpka była szczęśliwa. Zaopiekuj się małą, smutną małpką i wykonaj różne czynności które ją uszczęśliwią (klikaj na różne obiekty umieszczone na planszy). Mała podpowiedz... na pierwszej planszy zrzuć kokos i pokrój go nożem.

Super Mario Save Peach

Pomóż Mario ocalić księżniczkę. Zbieraj monety i gwiazdki, pokonuj potworki oraz przeszkody. Sterowanie strzałkami.

Ray 2

Druga część przygód Ray'a. Tym razem do wykonania kilka misji i kilka mini - gierek. Ale gra tak samo sympatyczna, jak część pierwsza!
Kliknij, aby zagrać w pierwszą część gry

Boss Battle

Sterujesz trójkątem, który unosi się w przestrzeni. Zbliżają się do Ciebie różne figury, których musisz unikać lub je zwalczać. Próbuj zbierać bonusy: większą siłę strzelania, rakiety lub dodatkowe życie. Działaj szybko, bo zostaniesz trafiony szybciej niż się spodziewasz!